Skutečné tantrické masáže v Praze

Proč bychom vám chtěli doporučit tantrickou masáž v salónu Lakshmi? Určitě je mnoho důvodů, proč si zvolit pro tantrickou masáž právě Lakshmi, proto uveďme především ty nejdůležitější, které zároveň odlišují Lakshmi od jiných tantrických salónů. Jedním z nádherných detailů, který můžete okusit při tantrické masáži v Lakshmi, je prvek body masáže, tedy masáže tělo na tělo, při níž můžete velice prohloubit vnímání svého těla a jeho intimity. Masérka při tomto druhu masáže, jak už naznačuje název, používá různé části svého těla, ruce, předloktí, vlasy, paže, hrudník i nohy. Díky tomu, že masírovaný cítí její tělo a její přítomnost, dochází k hlubšímu společnému kontaktu, což vnáší do masáže více intimity, něžnosti a plnějšího a intenzivnějšího vnímání senzuality.

Masérky z Lakshmi zastávají názor, že pro kvalitní tantrickou masáž stačí pouze tělo masérky, které umí vhodně a jemně při masáži použít, a je to přirozenější, než používání sebelepších pomůcek, peříček, žínek, šátků ap.

Druhým důležitým prvkem, který Lakshmi odlišuje od jiných tantrických salónů, je absence masáže mužského pohlaví, lingamu. Proč tomu tak je jsme se pokusili vysvětlit v předchozím textu. Muži jsou, co se týče sexuality velice často zaměření pouze na oblast pohlaví a jejich erotická citlivost se mnohdy omezila pouze na tuto oblast. Avšak správně prováděnou tantrickou masáží, která probouzí erotické energie a smyslnost, je možné znovu probudit komplexní erotickou citlivost a vnímavost celého těla, což vám mimo jiné přinese více potěšení a intenzity při milování.

Třetím významným prvkem, který můžete okusit při tantrické masáži v Lakshmi, je kontrola a sublimace (posun, zušlechtění) erotických energií z oblasti pohlaví vzhůru podél páteře a jejich přeměna v jemnější vytříbenější energie, které se takto shromažďují na srdeční, mentální nebo duchovní úrovni. V praxi to znamená, že masérka ví a umí probudit váš erotický potenciál. Ví, jak vám darovat potěšení, avšak zároveň ví, jak tuto energii kontrolovat a vést ji správně uvnitř vašeho těla tak, aby vám byla k užitku a přinesla vám příjemné pocity štěstí a naplnění.

Kromě toho je pro vás v Lakshmi připraven tým krásných, příjemných a mladých masérek, které mají s masážemi dobré zkušenosti a i v soukromí se věnují józe, tantře a příbuzným duchovním směrům. Lakshmi je umístěna v klidné lokalitě v krásné novostavbě, má útulnou orientální atmosféru a dobrou dostupnost. Srdečně Vás zveme na návštěvu do světa autentické tantry.

Tantrické masáže Lakshmi »