Erotická masáž - radost bez následné transformace

Abychom udělali poslední srovnání, můžeme použít příklad se sportem. Kdo se věnuje profesionálně nějakému sportu, musí trénovat, musí se stále vyvíjet. Ví, že má všechny možnosti v sobě, jeho tělo se mění, jeho kondice se mění, poznává se více fyzicky, vyvíjí se, a to výrazně, díky tréninku a disciplíně, i díky tomu, že cvičí vědomě, s určitým cílem.

Na druhou stranu, někdo může sport sledovat pouze v televizi, raduje se z úspěchu sportovců, raduje se z jejich vývoje, z jejich transformace, aniž by skutečně něco dělal. Stačí mu záznam snažení někoho jiného k pocitu radosti, ale sám zůstává pasivní. U někoho takového se nepředpokládá žádná opravdová transformace.

V případě někoho, kdo se nechce transformovat a který žije pasivně, podobně jako televizní sportovní fanoušci, je vhodná erotická masáž. Zajistí mu chvilkovou radost, po které k jeho uspokojení nenásleduje žádná trvalá transformace. V případě člověka, který se cche vyvíjet, chce zakoušet vítězství nad vlastním tělem a nad sebou samým, podobně jako to zkouší sportovec v televizi, je mnohem vhodnější tantrická masáž, která vede k postupnému vývoji.

Výuka tantrických masáží

Ve světle těchto poznatků bychom rádi vaší pozornosti doporučili nevšední masážní salón, kde jsou tyto principy skutečně uplatňovány v praxi. Aspiranti tantry, kteří tento salón provozují, maséři a masérky, se prakticky věnují tantrické cestě pod vedením duchovního průvodce již několik let. Kromě autentické tantrické masáže jsou ochotni vám zprostředkovat i výuku tohoto umění, abyste tento nástroj mohli opakovaně používat pro rozvoj vašeho vztahu a jeho směřování k podstatným duchovním hodnotám.

Číst dále »